כמה עולה מיקרוטופינג?

כמה עולה מיקרוטופינג?

רוצים לדעת כמה עולה מיקרוטופינג? בחברת פרו-דק יספקו לכם הצעת מחיר אטרקטיבית בהתאם לסוג ומאפייני העבודה המבוקשת. רוצים לקבל עוד מידע אודות ציפוי מיקרוטופינג ואפשרויות השימוש בו? הצוות המקצועי של פרו-דק זמין לספק לכם כל מידע מבוקש ולייעץ בבחירת ציפוי המתאים לרצונות, צרכים והגדרות התקציב שלכם.

מה קובע מחיר מיקרוטופינג

מחיר מיקרוטופינג אינו אחיד והוא נקבע בהתאם למספר פרמטרים עיקריים:

  • גודל- בתור התחלה נקבעת עלות עבודות מיקרוטופינג במחיר למטר, בהתאם לגודל המשטח המבוקש לציפוי. כך למשל, יש הבדל בין ציפוי הנדרש לחדר בגודל של שבע מטר מרובע לבין ציפוי הנדרש עבור חצר בגדול של מאה חמישים מטר מרובע.
  • מורכבות עבודה- ניתן ליצור ציפויי מיקרוטופינג בדרכים שונות, מבטון מוחלק לבטון עם דוגמאות. מידת מורכבות העבודה המבוקשת עבור ציפוי זה משפיע גם על מחירו הסופי. כך למשל, לכל תבנית ודוגמא עבור הציפוי יש מחיר שונה בהתאם למידת מורכבות הביצוע.
  • תנאי שטח- סוג ומצב המשטח שעבורו מבוקש ציפוי מיקרוטופינג משפיעים על מידת מורכבות העבודה, ההכנות המקדימות ועלות חומרי גלם.
  • מספר ועובי שכבות- מיקרוטופינג ניתן ליישם במספר שונה של שכבות וכן בעובי שונה של שכבות. עובי הציפוי ומספר השכבות המבוקש עבורו משנה את כמות החומר הנדרשת וכן את משך ומורכבות העבודה. כך למשל, יש הבדל במחיר בין ציפוי בעובי של שני מ”מ לציפוי בעובי של חמישה מ”מ.
  • מקצועיות- יש הבדל במחירים המבוקשים בשוק על ידי חברות שונות. המחיר נקבע לא אחת בהתאם לניסיון, מקצועיות ומוניטין של החברה. לכן בחירה בהצעה זולה במיוחד לא אחת יכולה לבוא על חשבון איכותה. מנגד, לא חייבים לבחור בהצעה היקרה ביותר בשוק ויש הרבה חברות מקצועיות ומומלצות הגובות מחיר הוגן עבור שירותיהם.
  • תועלת מול עלות- אמנם יש בשוק עבודות החלקת בטון יותר זולות ממיקרוטופינג, אולם הבחירה בין האפשרויות השונות נדרשת לבחון את העלות ביחס לתועלת המופקת. ציפוי מיקרוטופינג מציג רמה גבוהה של איכות ועמידות לאורך זמן, מה שהופך את הבחירה בו לכדאית ביותר.

הצעת מחיר למיקרוטופינג

לקבלת הצעת מחיר מפורטת וכדאית עבור מיקרוטופינג בטון, לעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת פרו-דק בטלפון 1-700-555-228 או במייל office@prodeck.co.il.

צרו איתנו קשר