מיקרוטופינג דמוי בטון לרצפות וקירות

Depositphotos_19804749_xl-2015

מיקרוטופינג דמוי בטון לרצפות וקירות

שירותים ומוצרים  >>  מיקרוטופינג דמוי בטון לציפוי רצפות וקירות

המיקרוטופינג של פרו-דק- המיקרוטפינג האיכותי בעולם! 

קיר ישן הזקוק לחידוש מרענן ועדכני? בית חדש שייראה נהדר עם רצפה ייחודית בעבודת יד? בין אם בתוך הבית ובין אם מחוצה לו, המיקרוטופינג של פרו-דק יגרום לכל נקודה בבית או במשרד שלכם להיראות נהדר!  מיקרוטופינג פרו-דק יקנה למרחב שלכם מראה מסוגנן, חדשני, מטופח ויפה יותר.

דרשו לקבל רק מיקרוטופינג של פרו-דק!

המיקרוטופינג הייחודי שלנו מורכב מצמנט פולימרי (סוג מיוחד של מלט) והוא החזק והעמיד ביותר לאורך זמן בשוק הישראלי כיום. אותו צמנט הוא בעל צפיפות רבה מאד, כך שהוא הופך את התשתית עצמה לכזו העמידה בפני תנאי מזג אוויר לא פשוטים וגם מפני שחיקה, העשויה להופיע עם השנים. זהו פתרון רב תכליתי, שניתן להשתמש בו הן בחללים הפנימיים של הבית או של העסק, והן בחללים החיצוניים. אפשר באמצעותו לצפות שטחי חוץ וכן תשתיות נוספות על מנת לשמור עליהן לאורך זמן, וכמובן להקנות להן מראה ייחודי ומסוגנן. בזכות חומרי הגלם הייחודיים שמהם המיקרוטופינג שלנו עשוי, ניתן לחפות סוגים שונים של משטחים, העשויים ממגוון של חומרים, לרבות בטון, קרמיקה, חרסינה ועוד..

כיסוי מסוגנן

אחד היתרונות הבולטים של מיקרוטופינג פרו-דק הוא המראה שלו. בניגוד למה שחושבים רבים, כי מראה בטון הוא אפרורי וחסר ייחודיות, הוא למעשה מקנה לכל מקום מראה מסוגנן הרבה יותר – וכזה התורם לאווירה עצמה. ניתן לשלב אותו בכל מרחב, אם רוצים, וליהנות מכל העולמות: רמת עמידות וחוזק גבוהים מאוד, יחד עם מראה נהדר. השילוב שבין הפונקציונאליות לאיכות הופך את המיקרוטופינג של פרו-דק לאמצעי נהדר, שבו בוחרים רבים, בין אם לבתים הפרטיים, לעסק או למרחבים הציבוריים.

מעוניינים לכסות תשתית קיימת באמצעות מיקרוטופינג פרו-דק? חברת פרו-דק, המתמחה בפתרונות ציפוי דקורטיביים לרבות חיפוי מיקרוטופינג, היא הכתובת המתאימה! 

ניתן לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר לביצוע עבודה, או לרכוש את החומר לביצוע עצמי.

מלאו פרטים אישיים בתיבת “צור קשר” או התקשרו ל – 1-700-555-228

צרו איתנו קשר