מיקרוטופינג בטון

מיקרוטופינג בטון

לחזק את התשתית הקיימת

הבית שלנו וגם השטחים הציבוריים כוללים, פעמים רבות, תשתיות ישנות, הזקוקות לחיזוקים. עם הזמן הן מתבלות, נשחקות והופכות לפחות ופחות אסתטיות, בהשוואה לכפי שהיו בעבר. קשה שלא לשים לב לריצוף שבור ושחוק, בין אם בתוך הבית ובין אם מחוצה לנו, ריצוף שסימני הזמן ניכרים עליו. אחת הדרכים לחדש אותן היא באמצעות תשתית מיוחדת – מיקרוטופינג בטון. תשתית זו משווה למרחב מראה מסוגנן, מטופח ויפה יותר ויחד עם זאת הופכת את הריצוף עצמו לחזק ולעמיד הרבה יותר.

עמידות ויופי

המיקרוטופינג מורכב מצמנט פולימרי (סוג מיוחד של מלט) והוא ידוע כעמיד במיוחד. אותו צמנט הוא בעל צפיפות רבה מאד, כך שהופך את התשתית עצמה לכזו העמידה בפני תנאי מזג אוויר לא פשוטים וגם מפני שחיקה, העשויה להופיע עם השנים. זהו פתרון רב תכליתי, שניתן להשתמש בו הן בחללים הפנימיים של הבית או של העסק והן בחללים החיצוניים. אפשר באמצעותו לצפות את הדק שבחוץ וכן תשתיות נוספות על מנת לשמור עליהן לאורך זמן. בזכות חומרי הגלם הייחודיים שמהם הוא עשוי, ניתן באמצעות הרכב זה לצפות סוגים שונים של ציפויים, העשויים ממגוון של חומרים, לרבות עץ, קרמיקה ועוד.

כיסוי מסוגנן

אחד היתרונות הבולטים של מיקרוטופינג העשוי בטון הוא המראה שלו. בניגוד לכפי שחושבים רבים, כי הבטון הוא אפרורי וחסר ייחודיות, תוספת הצבע לכיסוי מקנה לכל מקום מראה מסוגנן הרבה יותר, כזה התורם לאווירה עצמה. ניתן לשלב אותו בכל מרחב, אם רוצים, וליהנות מכל העולמות: רמת עמידות גבוהה מאד וחוזק רב, ויחד עם זאת מראה נהדר. השילוב שבין הפונקציונאליות לאיכות הופך את הפתרון לאמצעי נהדר, שבו בוחרים רבים, בין אם לבתים הפרטיים, לעסק או למרחבים הציבוריים.

מעוניינים לכסות תשתית קיימת באמצעות בטון ייחודי זה? מחפשים בעלי מקצוע מנוסים, מיומנים ושירותיים שמתמחים בתחום זה? חברת פרו-דק, המתמחה בפתרונות ציפוי דקורטיביים לרבות מיקרוטופינג בטון, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל השירותים של החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל – 1-700-555-228

הריצוף בכניסה לביתכם שחוק ושבור? הריצוף כבר בלוי ודהוי? השקעה בריצוף חדש גדולה עליכם? לחברת פרו-דק יש פתרון מושלם עבורכם עם תשתית מיקרוטופינג מבטון, המחזקת ומחדשת תשתיות ריצוף קיימות ומעניקה להן חזות מטופחת ומסוגננת שתיהנו ממנה לעוד הרבה שנים טובות. ואם לא די בכך בחברה גובים עבור שירותי התקנת מיקרוטופינג מחיר תחרותי ומשלתם ביותר.

הצורך בחידוש תשתיות ריצוף

עם השנים ריצוף פנימי וחיצוני מתחיל לסבול מבלאי טבעי, חבלות ומפגעי סביבה, מזג אוויר וחומרי ניקוי. כתוצאה מכך הריצוף מתחיל להישחק, להתבלות, להיסדק ולהישבר ולאבד את חזותו האסטטית. לפני שאתם  מתחילים לחשוב איך תממנו ריצוף חדש דעו כי קיימת גם אפשרות אחרת של חיזוק וחידוש תשתיות ריצוף קיימות באמצעות טכנולוגיית מיקרוטופינג מתקדמת וייחודית.

פתרון רב תכליתי

מיקרוטופינג הינו סוג ייחודי של מלט העשוי מצמנט פולימרי, ברמה גבוהה ביותר של צפיפות המעניקה לו חוזק ויכולות עמידות גבוהים בפני שחיקה, בלאי ותנאי מזג אוויר. תכונות אלו הופכות את המיקרוטופינג לפתרון רב תכליתי מושלם עבור מגוון מתחמים חיצוניים ופנימיים, בבית או בעסק, הנדרשים בחיזוק ואשר רוצים לשמר את חזותם האסטטית לאורך זמן. כך למשל, ניתן להשתמש בחומר זה לציפוי ריצוף מחומרים וציפויים שונים כדוגמת דקים חיצוניים מעץ, קרמיקה, שבילי בטון ועוד.

ציפוי אסטטי ועכשווי

חזותו האסטטית של ציפוי מיקרוטופינג מעניקה לו יתרון מהותי נוסף. לציפוי זה של צמנט ניתן להוסיף כל גוון צבע מבוקש וכך להעניק לפני השטח חזות ייחודית ומסוגננת. כמו כן אפשר ליצור על גבי הציפוי משטחים מוחלקים עם תבניות, צורות וטקסטורות שונות ומיוחדות. כך שהבחירה בפתרון זה לחיזוק תשתיות מעניקה גם מענה פרקטי מצוין וגם מענה אסטטי מרהיב ועכשווי המשתלב עם מגוון סגנונות עיצוב.

הזמנת ציפוי מיקרוטופינג

להזמנת ציפוי מיקרוטופינג עמיד ואסטטי, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת פרו-דק בטלפון 1-700-555-228 או במייל office@prodeck.co.il

צרו איתנו קשר