לקוחות ממליצים

לפני שנה ביצעו אצלנו במתחם של ארבעה צימרים עבודת חיפוי פרו-דק, כולל במרפסות. העבודה בוצעה באופן מקצועי, יסודי ולשביעות רצוני.  צוות עובדים אמין, מדויק וחביב! בשמחה אמליץ לכל מי שמתעניין!
ניצה מגן, 052-4478235
ניצה מגן
בקתות 'ליל-גליל', מושבה יבנאל
אני מנכ"ל של קאנטרי קלאב גדול בעמק הירדן, בחרנו בפרו-דק לחיפוי מזרקת המשחקים של הילדים אצלנו. התוצאה היתה מדהימה, והחומר עמיד מאוד ואינו מחליק! חבר'ה טובים עם שירות מעולה שעושים עבודה נהדרת! ממליץ בחום!
אלמוג אביעוז. 052-2696133
אלמוג אביעוז
מנכ"ל קאנטרי קלאב 'בית אייל' – אשדות יעקב
הצוות המקצועי של פרו-דק ביצע אצלנו עבודה בשטח החצר, הכניסה לבית והמדרגות היורדות לחצר האחורית. החומר מסתמן כעמיד וחזק מאוד, והעבודה שינתה מקצה לקצה את ניראות הבית שלנו! כבר רכשנו ריצוף קרמיקה וברגע האחרון החלטנו ללכת על פרו-דק! אנחנו שמחים מאוד על הבחירה שלנו! גילה אליהו, 050-7887895
גילה אליהו
מושב עין יעקב
החבר'ה הנמרצים של פרו-דק שידרגו לנו את הכניסה למשרד כמו שלא חלמנו!! היה לנו משטח בטון ישן וסדוק (בן 40 שנה או יותר), והשינוי הוא מדהים! החומר חזק ואינו מחליק ואנחנו מאוד מרוצים!
חנית רוזן, 050-6544721
חנית רוזן
ש.ר. משרד חשבונאים

צרו איתנו קשר

החומר יושם אצלנו בכניסה למשרד האדריכלים לפני כיותר משנה. הצוות של 'פרו-דק' ביצע את העבודה בצורה מושלמת. היתה ירידה מדהימה לפרטים. משטח הבטון שלנו היה ישן וסדוק - וכיום העבודה נראית כאילו בוצעה אתמול! לא זזה מילימטר! גם יפה וגם חזק! ממליץ בחום!
אבנר אוליאל, 050-7330758
אבנר אוליאל
'שוורץ אדריכלים'
היה לנו משטח בטון אפור וחסר חיים בכניסה לבית שלנו, והחלטנו לקרוא ל'פרו-דק' שיגיעו להראות לנו דוגמאות...התלבטנו ובסוף החלטנו לסגור איתם. לא הייתי בבית במהלך ביצוע העבודה, וכשחזרתי לא האמנתי למראה התוצאה! השינוי היה מדהים – לא חשבנו שהולך לצאת כל כך יפה....התלבטנו בין ריצוף קרמי ל'פרו-דק', ואנחנו מאושרים מהבחירה שלנו! חזק, פרקטי ויפה! ממליצה בחום!
הדס, 052-8322191
הדס
פקיעין החדשה
היה לנו משטח בטון ישן מאוד בכניסה לבית במושב, וראינו פרסום של פרו-דק באינטרנט...קיבלנו הצעת מחיר, בחרנו דוגמה מתוך שלל דוגמאות – וקבענו תאריך לתחילת העבודה. החבר'ה שלהם עשו עבודה מדהימה – ישבנו מרותקים לאורך כל ביצוע העבודה, והתוצאה היתה מופלאה!
יעקב, 050-8272800
יעקב
רמת צבי

תפריט נגישות