הטבעת בטון

הטבעת בטון

הטבעת בטון – כל מה שכדאי וחשוב לדעת על זה

אם אתם נמצאים בתחילתו של הליך שיפוץ או בניית הבית שלכם, סביר שנתקלתם בלא מעט פתרונות ריצוף, שיכולים להיות רלוונטיים לכם – חלקם יותר, חלקם פחות. הטבעות בטון הן אחת האפשרויות ואולי גם בין האהובות על אדריכלים ומעצבים רבים. למה הכוונה כאשר מדברים על זה? הנה, התשובה.

ליצור מראה נהדר

ישנן כיום חברות המציעות שירותי בטון מוטבע בצפון ובמקומות נוספים ברחבי הארץ. חברות אלו מביאות אתן שיטת ריצוף מיוחדת במינה המשלבת בין פונקציונאליות לאסתטיקה רבה. אפשר ליצור, באמצעות הבטון, משטח מעוצב ואופנתי מאד, הכולל אלמנטים מסוגים שונים, מרקמים וגם דוגמאות יפהפיות. כזה הוא בדיוק הבטון המוטבע, המתאים הן לחלקו הפנימי של הבית והן לחלקו החיצוני.

יתרונות רבים

הטבעת בטון מציעה יתרונות רבים. ראשית, הבטון לכשעצמו, כפתרון ריצוף, נחשב לשיטה עמידה במיוחד, הן מפני שחיקה, הן מפני דהייה והן מפני קילוף. אם בוחרים לשלב אותו בחצר, למשל, ניתן ליצור ריצוף ישר ואחיד מאד, שלא כמו מרצפות עם מרווחים ביניהן, מה שמונע את צמיחתם של עשבים שוטים. מעבר לכך, מדובר בריצוף שאיננו דורש תחזוקה יקרה, הן בזכות היותו עמיד מאד והן בשל מריחת חומר ציפוי מיוחד, המגן עליו. יחד עם זאת, כאשר בוחנים אפשרות של בטוח מוטבע מחיר אטרקטיבי מאד יהפוך את הבטון לפתרון נהדר, ובעיקר לאלה שמחפשים איכות אך אינם מעוניינים להוציא על כך סכומים גבוהים. בהשוואה לתועלת הרבה שמקבלים, העלות נמוכה ובהחלט הופכת את ריצוף הבטון המוטבע לריצוף שיכול להתאים לרבים.

מתאים לכל מקום

הטבעות בטון מהוות פתרון נהדר הן לבתים פרטיים, הן לבתי עסק וגם למקומות ציבוריים. אפשר לראות אותן בתוך הבתים עצמם, בחצרות הצמודות וגם במקומות גדולים, היכן שעוברים לא מעט אנשים. הבטון המוטבע מביא אתו סטייל נהדר, מוסיף למראה הכולל של המרחב ויחד עם זאת נהדר למקומות שבהם יש תעבורה רבה של אנשים (שכן הוא איננו נשחק). מומלץ לפנות לחברות המתמחות בכך, לבדוק אפשרויות שונות של עיצובים ולחפש את זו שמשתלבת באופן מושלם בשטח ויוצרת את המראה המבוקש.

מעוניינים בפתרון ריצוף איכותי? שוקלים לשלב בבית החדש שאתם בונים או בבית שאתם משפצים בטון מוטבע? אם כן, חברת פרו-דק, המתמחה בפתרונות ציפוי דקורטיביים לרבות בטון מוטבע, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת כלל השירותים של החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל – 1-700-555-228

צרו איתנו קשר