החלקת בטון

החלקת בטון

החלקת בטון לרצפות הבית והחצר

לאחרונה יותר ויותר אנשים פרטיים ובעלי מקצוע, אדריכלים ומעצבי פנים, מבקשים פתרונות ריצוף של בטון מוחלק בזכות שורה ארוכה של יתרונות. חברת פרו דק מבצעת החלקת בטון איכותית, תקנית, בטוחה, עמידה ויפה, המשמשת לצורכי פנים וחוץ על גבי משטחים קיימים וחדשים. המשטחים המוחלקים מספקים פתרון ריצוף מתקדם, אסטטי ויעיל, שהינו מבוקש בבתים במגוון סגנונות עיצוב מכפרי ועד מודרני.

מה שהופך החלקת בטון לכל כך מבוקשת

הבחירה בעבודות החלקת וליטוש בטון עם משטחי בטון מוחלק איכותי ואסטטי, מעניקה מספר יתרונות מהותיים:

  • אסטטיקה- החלקת בטון יוצרת משטח אסטטי ייחודי מרהיב ביופיו, המשלב חספוס יחד עם עדינות ואחידות, לצד רמה גבוהה של יצירתיות. משטח הבטון מוצע בשלל גוונים, צבעים וטקסטורות מיוחדות, ובו ניתן להטביע מגוון דוגמאות וצורות שונות, ולעצבו עם גימור מבריק או מט. כך מתקבל ריצוף ייחודי ומרשים המותאם באופן מלא לבקשות הלקוח ומאפייני המקום.
  • איכות- משטחי בטון מוחלקים הינם משטחים אחידים, מפולסים וישרים המציגים רמה גבוהה של חוזק ועמידות לטווח ארוך בפני שחיקה, סימנים, סדקים, שריטות וחבלות.
  • עלויות- החלקת בטון אפשרית גם על גבי משטח ריצוף ישן. מדובר בפתרון ריצוף איכותי ואסטטי בעלויות משתלמות ביותר, זולות מפתרונות אחרים בשוק. בנוסף אנו מספקים אחריות מקיפה עבור עבודות של החלקת וליטוש בטון המבוצעות על ידנו.
  • מהירות- משטחים מוחלקים מבטון חוסכים לא רק בכסף אלא גם בזמן עבודה תטך קבלת מוצר מוגמר בזמן קצר ביחס לפתרונות ריצוף אחרים בשוק. במרבית המקרים, עבודות בקנה מידה ומידת מורכבות סבירים יבוצעו תוך יום אחד עד יומיים.
  • ניקיון ותחזוקה- ריצוף בטון מוחלק פשוט וקל לתחזוקה וניקוי. מכיוון שריצוף זה לא סופח נוזלים, אין שום בעיה להוריד מנו כל לכלוך באמצעות מים וסבון.

הזמנת החלקות בטון

להזמנת החלקות בטון איכותיות וייחודיות, ולעוד מידע וייעץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם פרו דק  בטלפון 1-700-555-228 או במייל office@prodeck.co.il.

צרו איתנו קשר