אבן פראית

אבן פראית

ציפוי דמוי אבן פראית עם כל היתרונות ובלי חסרונות

רבים בציבור מבקשים לעצב את ביתם במראה טבעי כמו של אבן פראית יחד עם זאת, ציפוי זה קשה לתחזוקה והוא גם אינו בטיחותי. חברת פרו דק מציעה ללקוחותיה מגוון סוגי ציפויים למשטחים ושבילים. בין היתר החברה מספקת ציפויים איכותיים דמויי אבן פראית בעלי מראה חם וטבעי, שקל לנקותם ושאינם מחליקים.

הבעייתיות שבאבן פראית

אבן פראית מעניקה למרחב החיצוני של הבית חזות פראית, טבעית, ייחודית וחמה. האבן גם משתלבת נהדר במגוון צורות וסגנונות עיצוב. יחד עם זאת לציפוי באבן פראית יש כמה בעיות מהותיות. קודם כל משטחים מצופים באבן פראית מאוד מחליקים כשהם רטובים, בין אם בגין גשמים, השקיה וכדומה. למעשה אבנים אלו כל כך מחליקות שאין להן תקן מניעת החלקה מטעם מכון התקנים הישראלי.

בנוסף לכך, בהיותן אבנים טבעיות וחשופות, בעלות פני שטח מחוספסים ולא אחידים, אבן פראית גם סופחת לתוכה הרבה מאוד נוזלים, לכלוך וכתמים שקשה לנקותם. וזה עוד לא הכל, לעיתים קרובות הבטון המחבר את האבנים הפראיות נוטה עם הזמן להתפורר. לכן, חשוב לדעת שמי שרוצה בציפוי בעל חזות טבעית כמו של אבן פראית, יכול למצוא אצל חברתנו תחליף איכותי הולם.

ציפוי איכותי דמוי אבן טבעית

חברתנו מציעה לציבור לקוחותיה ציפוי דמוי אבן פראית המלכד את כל היתרונות של ציפוי זה ללא חסרונותיו:

  • מראה של אבן פראית- הציפוי שאנו מספקים מדמה באופן מושלם את חזותה של אבן פראית על המראה הטבעי החם שלה.
  • ציפוי בגובה אחיד- שלא כמו אבן פראית המגיעה לגבהים שונים המקשים על ניקיונה, הציפוי שאנו מספקים אחיד בגובהו ואינו עולה על שלושה מילימטר.
  • לא סופח נוזלים- שלא כמו אבן פראית, הציפוי שאנו מציעים אינו סופח נוזלים ולכלוך ובכל פעם שמנקים אותו הוא חוזר לחזותו המקורית עם מראה רענן וחדש.
  • עמידה בדרישות התקן- משטחים דמויי אבן פראית שחברתנו מספקת עומדים בכל דרישות מכון התקנים הישראלי, עבור תקן מונע החלקה מספר 2279.
  • עיצוב התאמה אישית- תוכלו להזמין מאתנו משטחים דמויי אבן פראית בכל מידה או גוון מבוקש.
  • מחיר- המשטחים שלנו זולים כבארבעים אחוזים מאבן פראית וכך גם תזכו במוצר איכותי, אסטטי ובטוח וגם תחסכו באופן משמעותי בעלויותיו.

הזמנת ציפוי דמוי אבן פראית

להזמנת ציפוי דמוי אבן פראית בטוח, אסטטי, קל לניקוי ומשתלם במחיר, ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם פרו דק  בטלפון 1-700-555-228 או במייל office@prodeck.co.il.

צרו איתנו קשר