פרו-דק מתמחה בניקוי ורענון של משטחי חוץ וקירות ע"י שימוש בלחץ מים גבוה. יש ברשותכם משטח או מבנה שהשנים נראות עליו ואתם רוצים להקנות לו מראה נקי וחדש כמעט כמו שנבנה לפני שנים? צרו עמנו קשר ונשמח להירתם למשימה! אנחנו בפרו-דק משתמשים בציוד הנקיון בלחץ המתקדם בעולם, תוך כדי תשומת לב יתרה לכל מטר רבוע בנכס שלכם! רעננו את המשטח או המבנה שלכם לנראות משופרת ושמירה על סביבת מחיה יפה ונעימה!

  • מתאים לניקוי משטחי גרנוליט
  • מתאים לניקוי אבן טבעית ואבן משתלבת
  • מתאים לניקוי קירות ושטחים אנכיים
  • מתאים לרוב ריצופי החוץ הקיימים בשוק

 

שטיפה בלחץ גבוה

חברת פרו-דק מתמחה בחידוש וניקיון של שטחי חוץ ופנים ע"י שטיפה בלחץ מים. השימוש שלנו בציוד השטיפה הטוב ביותר בעולם מבטיח כי השטח או המשטח הישן שלכם ייראו נהדר לאחר שצוות השוטפים המומחה של פרו-דק יבקר באתר שלכם! שטיפה בלחץ מים גבוה היא הדרך הטובה ביותר לספק ניקיון יסודי של משטחים ישנים – ופרו-דק היא המובילה בתחום!

עסקים, וגופים פרטיים רבים הרוצים להקנות מראה חדש ומרענן לשטח שלהם אך לא מעוניינים להיכנס להשקעה גדולה מדי, בוחרים בשטיפה בלחץ מים כאופציה ראשונה ומועדפת. שטיפה בלחץ גבוה מקנה לשטח המיושן מראה רענן, ולמעשה "משיבה את הזמן לאחור" בכך שמסירה ממנו לכלוך עיקש של שנים רבות – ללא כל השקעה בחומרים חדשים מלבד שטיפה בלחץ מים.

תוצאות השטיפה בלחץ מים, בכל המקרים, מציגות הבדל של יום ולילה – השטח הנשטף חוזר להיות חדש למראה ולמגע, ותהליך השטיפה בלחץ גבוה מבוצע באופן יסודי אך מהיר יחסית, כך שגופים רבים בוחרים לבצע אותו באופן תקופתי וקבוע, ע"מ לשמור על תחזוקה שוטפת של המשטח או המבנה. תחזוקה שכזו חוסכת בעלות שיפוץ יקר בהרבה לאורך זמן.

אנחנו מתמחים בשטיפה בלחץ גבוה של משטחים מהסוגים הבאים:

בתי עלמין, אנדרטאות ואתרי זיכרון

חניונים תת-קרקעיים ומגרשי חניה חיצוניים

בניינים ציבוריים ובתים פרטיים

שטחי גרנוליט, אבן משתלבת ואבן טבעית

אולמות תעשייה ומפעלים

 

צרו עמנו קשר עוד היום לנקיון בלחץ גבוה ומומחה מטעמנו יצור עמכם קשר בהקדם!